- Odpoledne s Dančou, zítra dámská jízda.

8. march 2013 at 19:42 | Anička |  Her Diary
Krásný - u nás děštivý - večer :)
Nějákým neznámým způsobem /mojí blbostí/ jsem smazala třičtvrtě předvčerejšího, už publikovaného, článku, takže jsem ho nakonec smazala úplně. Docela mě to ale naštvalo, psala jsem to dost dlouho. A ikdyby se mi chtělo ho znovu dopisovat, tak bych ho znovu nikdy nedopsala, protože jsem ani nevěděla, co tam bylo napsaný a jak ten můj den vůbec vypadal :P

Dnešek je jinak celkem v pohodě. Byla jsem v noci dlouho na noťasu, takže jsem ráno zaspala (o 3 hodiny :D). Když jsem vstala a viděla, kolik je hodin, už jsem se na školu pak vykašlala (vím, hákuju to zas, ale tohle bylo opravdu naposledy). Honzík má prázdniny, takže jsem s ním byla dopoledne na skypu, volali jsme (nebo se o to teda snažili, furt nám to padalo) a když odjel po obědě za babičkou, já jsem mrkla jednim očkem na fyziku a v půl čtvrtý šla za Dančou (kamarádka ze základky). Dlouho jsme se neviděly, asi měsíc. Měly jsme sraz na nádraží, jela ze školy domu. Nakonec přišla a nádro, že prý jim odpadly nějáký hodiny, takže jela domu dřív. Šla na střední do Tábora a s ní i moje bývalá nejlepší kamarádka, Kristýna. Na základce jsme se spolu bavily hodně, ale jak přišla osmá třída, všechno se změnilo.. ona se změnila. Teď mě špiní, pomlouvá, nesnáší a já? Vlastně ani nevím, co jsem jí udělala. Popravdě mi je to teda jedno, protože jí k životu nepotřebuju :) Jen mě to trochu mrzí. Jak jsme s Dančou šli z toho nádraží, říkala mi, že když se Kristýna dozvěděla, že na Danču budu na nádraží čekat, její reakce byla asi takováhle: ,,Cože?! To jste se nemohly sejít někde jinde?!" Údajně na ní vyjela a já marně přemýšlím proč. Možná jí tak hrozně vadilo to, když jsem jí na skypu napsala (cca před dvěmi měsíci), že její kluk není hezkej. Hned druhý den potom si mě úplně bezdůvodně smazala a blokla. Já mám úplně čistý svědomí, ona podle mě asi ne :) S Dančou si ale perfektně rozumím, takže "nějákou Kristýnu" nebudeme řešit :) Je to jen otázka času, kdy Kristýna začne špinit i Danču. Ale ona jen tak nezačne, protože by se neměla s kym bavit ve škole.

Hned z nádraží jsme zamířily do centra, prošly pár obchodů (jen mrkaly, jsme obě švorc) a když už nám byla zima, otočily se a šly k ní domů. Její mamka tam poctivě šlapala na rotopedu :DD a vedle ní byl její nový přítel, který se jako prase válel na gauči :D Pozdravila jsem a zavřely jsme se k ní do pokoje, kde jsme sedly k noťasu, pouštěly si music, pily kapučíno a kecaly. Nakonec nás napadlo, že bych u Danči mohla přespat. Nejřív Danča chtěla, abych u nich byla dneska, protože její mamka bude na noční, takže bude doma s tím jejím novým přítelem, ale jelikož je zítra doma úplně sama, využijeme toho a uděláme si dámskou jízdu :) Koupíme nějáký dobrý pití (náš oblíbenej rum a kolu) a budeme si užívat soboty. Hooodně dlouho už jsem takovýhle den nezažila, takže se opravdu těším až vypnu a budeme probírat ty "holčičí věci" :P, popijeme a nakonec nám bude blbě :D V šest, když už se začalo stmívat, jsem šla pomalu domu a zmokla. Leje tu jak z konve.

Než za ní zítra půjdu, musím se něco naučit, abych to nehonila všechno v neděli. Nestihla bych se to naučit všechno za jeden den a to byl vlastně i další důvod, proč jsem u ní nechtěla spát dneska. Určitě by mě překecávala, abych u ní zejtra spala taky a nakonec bych se nenaučila nic, známe :P V pondělí píšem z dějepisu, v úterý dva testy z literatury a ve středu velkej test z němčiny, ach jóó.....

Tak mějte krásnej zbytek pátku :)

 


Poll

Líbí se ti můj blog?

Ano 60.3% (753)
Ne 39.7% (496)

Comments

1 K. Lee K. Lee | Web | 8. march 2013 at 20:30 | React

U nas teda dneska vyjmecne neprsi, coz se divim)) jinak jak pises ze te tva byvala nejlepsi kamaradka pomlouva atd..tak to me holky ve skole delaji bezne. Uz sem si asi zvykla :D :-? A zitra si to uzijte.

2 M. M. | Web | 9. march 2013 at 12:04 | React

taky jsem sse chtela vykaslat na skolu, nakonec to bylo ale vcajku :D

3 molly-louk molly-louk | Web | 10. march 2013 at 11:53 | React

Já nebyla od středy ve škole :D

4 Lexie Weird. Lexie Weird. | Web | 10. march 2013 at 19:15 | React

Já strašně ráda lidem dělám radost. A hlavně, když mě to nic nestojí.:) Jen čas, ale toho bude do doby než umřu, požehnaně.;D Děkuju, že si o mě myslíš takové pozitivní věci. Těším se na ty změny a novinky, určitě je ocením, ale taky teď nemám čas, takže ani nečtu moc články ostatních a nereaguju brzo na komentáře. Ale snad se to časem spraví. :) A vlasy, no já měla dlouhé, hodně dlouhé a ostříhala jsem si je zarovno s ofinou, takže na krátké. Doteď lituju. ;D Ale clip-iny nenosím. I když bych to někdy chtěla vyzkoušet. :))

A s tím TVD, mě spíš Elena připomíná verzi Damona z první série než Katarinu. Katarina měla emoce, ale byla strašně chytrá. Elena je takové nevinné štěně. Strašně se těším, už jen taková chvilička. :)

5 Lů | Web | 11. march 2013 at 13:13 | React

Tak to opravdu naštve. Umím si sama sebe představit, jak bych vyváděla, kdyby se mi něco smazalo. Ale nakonec bych se s tím taky musela smířit.

To se mi stávalo celkem často (občas jsem to dělala i schválně), když jsem ještě chodila do školy. :D Zaspala jsem a potom pro mě už nemělo cenu do školy chodit, tak jsem zůstávala doma. :D
Taky z toho asi vzniklo to, že jsem skoro každé pololetí dělala komisky, protože jsem měla eNka. :D

Jinak jsi měla ale teda pohodový den, co čtu.
Lidi se mění, s tím neuděláme nic. S některými se přestáváme bavit, protože už si s nima tolik nerozumíme.. a s jinými se bavit zase začínáme. :)
Kamarádku, která mě takhle pomlouvala atd. - bezdůvodně - jsem taky zažila. Asi to k životu patří. ;)

Cola s rumem - výborný pití. Taky ho mám hrozně ráda.
Tak snad se vám ta dámská jízda vydařila! :)

6 hahachick. hahachick. | Web | 11. march 2013 at 18:22 | React

takže ti to uplně nezarostlo jo? :/ to je blbý,když nemůžeš nosit ty naušnice no..ale tak třeba ti to ještě časem zaroste víc :D :)

7 AntoshkaWen AntoshkaWen | Email | Web | 26. july 2017 at 7:53 | React

Good day!

Best cv and cover letters templates.

https://www.etsy.com/shop/ResumeX - Download resume templates in Words' doc-file with high print quality and creative formats, prepare a polished resume and get your dream job.

These docs editable templates made by professionals who know what hiring managers look for.

How to start?

STEP 1: Idea. Begin by putting together the content of your cv. Focus on work experience, summary of qualifications, keywords and any other important info that makes a powerful resume. http://www.rawresume.com/ - “How to Make Up a Great CV”  will take you through the whole game step by step.

STEP 2: Format chronological, functional or combination. Make sure you present your career in the style that highlights your experience, education, and skills the best thinkable way. See  https://www.jmu.edu/cap/students/jobintern/resumes/format.shtml - “Choosing a Format” Guide by James Madison University  to decide which format is the best for you.

STEP 3: Appearance.  https://www.etsy.com/shop/ResumeX -  Find the most beneficent template to ‘dress up’ your content. This page has different templates to choose from.

bye-bye...

8 FlossieGut FlossieGut | Email | 26. july 2017 at 11:56 | React

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170725

9 Davidtef Davidtef | Email | 29. july 2017 at 3:10 | React

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетикак удалить информацию о себе  Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

10 Carolynoperi Carolynoperi | Email | 4. august 2017 at 20:58 | React

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

11 Carolynoperi Carolynoperi | Email | 5. august 2017 at 2:11 | React

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

12 Carolynoperi Carolynoperi | Email | 5. august 2017 at 23:34 | React

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

13 Carolynoperi Carolynoperi | Email | 6. august 2017 at 5:05 | React

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

14 Carolynoperi Carolynoperi | Email | 6. august 2017 at 15:36 | React

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck!

XRumer201708

15 Dol33lardamy Dol33lardamy | Email | 12. august 2017 at 22:42 | React

<b>Добро пожаловать на наш сайт</b>
<b>V.I.P. Услуги
OpenVPN
DoubleVPN Service
Proxy/Socks Service</b>
<a href=http://0.00000007.ru/2#11a65VAdZK>
<img>http://0.00000007.ru/3#h90vK1ZUb9</img>
</a>
------------------------
Стабильно огромное количество socks и proxy серверов онлайн
сейчас: 33557 IP в 198 странах мира
<b>Высокая анонимность - мы гарантируем, что все наши прокси сервера полностью анонимны</b>
(тоесть не ведут логов и не видоизменяют<b> http заголовки)</b>

Шифрация траффика до сокс сервера, собственные технологии туннелирования траффика!
Сверхнадёжная защита IP и всех без исключения соединений без использования VPN
Возможность защищённого соединения с сокс серверами включена на всех тарифах! Укрыть или поменять ваш IP можно 2-я кликами мышки.

<b>Совместимо с Windows 2k/2k3/XP/Vista/Seven/Win8
Совместимо с MacOS, Linux, BSD (100% работоспособность через WINE)
Совместимо с любыми виртуальными машинами</b>

Безусловно САМЫЕ низкие расценки на анлимитный доступ при высочайшем качестве
Наше правило - больше покупаешь - меньше платишь
Возможность выбора наиболее подходящего анонимного прокси сервера - фильтрация по маске
-IP Hostname Language Uptime Country City Region-
Неизрасходованные прокси не сгорают при истечении периода действия аккуанта.
ICQ бот на всех тарифных планах!
<b>Высококлассная техподдержка</b>
Автоматическая оплата средствами популярных платёжных систем WebMoney , PerfectMoney и BITCOIN
Полностью Анонимный VPN Сервис
Доступ по защищённому https протоколу
<b>Всё что требуется для получения доступа это зарегистрироваться и произвести оплату!</b>

<a href=http://0.00000007.ru/2#3eE0UundaX>Vip proxy</a>
__________
openvpn настройка сервера
openvpn server windows
программы блокировки вк скачать
приватные прокси socks5

16 Georgesab Georgesab | Email | Web | 21. august 2017 at 15:36 | React

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>электрическая газонокосилка mac allister mlm 1300, помощь в сетевом маркетинге</a>

17 Petercoumb Petercoumb | Email | Web | 26. august 2017 at 9:58 | React

“Adoro viaggiare in Segway”. Il modo migliore per cadere in amore con Verona in nessun tempo!
Quando si dispone di un breve tempo a coprire una citta, questo e un ottimo modo per farlo. Mi e piaciuto molto il nostro tour e guida. L'audio e stato un po' difficile, ma la guida li ha tenuti lavorando. Quando il suo caldo, questo e un ottimo modo per andare in giro e stare un po' fredda. Verona e una citta facile accesso per segway intorno. Abbiamo visto tutti i principali siti e ci hanno dato una buona sensazione per il layout della citta. Siamo stati in grado di tornare a pochi posti il giorno successivo per un po' di tempo.

https://www.regiondo.it/segway-historic-tour-in-verona

<b>Book Now</b> ''' http://segwayverona.com/

https://eu5.bookingkit.de/onPage/detail?e=2202759fc95947e409b3435a7ae87161&preview=true&lang=it

18 HollySkify HollySkify | Email | 4. september 2017 at 15:12 | React

<b><a href=http://seo-swat.ru//Y17aq/>This is the 2017 bomb !!!</a></b>
Play with me my friends...

...

19 Avito321gox Avito321gox | Email | 28. october 2017 at 5:39 | React

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Готовы предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам требуются определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

уборка квартиры за деньги частному лицу москва на авито
авито взлом аккаунта
авито как пополнить счет
как удалить аккаунт с авито если забыл пароль и логин и пароль
удалил аккаунт на авито

20 AlysonEyj AlysonEyj | Email | Web | 29. october 2017 at 3:37 | React
21 PhylisVkz PhylisVkz | Email | 22. march 2018 at 0:54 | React

Oh God. I don't know what to do as I have a lot of of work to do next week semester. Plus the university exams are nearing, it will be a hell. I am already being anxious maybe I should <a href=https://www.thailandtourismus.de/uploads/tx/ambien-vs-valium>here</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

22 PhylisOim PhylisOim | Email | 18. may 2018 at 5:10 | React

Hello everybody! Lately I have been battling with a lot of personal issues. Friends and doctors keep telling me I should consider taking medicine, so I may as well <a href=http://weinburgenland.at/typo3temp/test/effectiveness-of-tramadol>effectiveness of tramadol</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

23 Quick Loans Quick Loans | Email | Web | 10. october 2018 at 22:48 | React

credit loans guaranteed approval <a href="https://creditloansguaranteedapproval.com">no credit loans</a> credit loans guaranteed approval <a href=https://creditloansguaranteedapproval.com>credit loans guaranteed approval</a>

24 Loans Online Loans Online | Email | Web | 17. october 2018 at 11:43 | React

credit loans guaranteed approval <a href="https://creditloansguaranteedapproval.com/">installment plan</a> loan bad credit instant approval <a href=https://creditloansguaranteedapproval.com/>credit loans guaranteed approval</a>

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.