March 2013

Návštěvnost // 4

29. march 2013 at 18:56 Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden / 18. - 24. března 2013 / je:

Pondělí:5
Úterý: 6
Středa: 7
Čtvrtek: 7
Pátek: 6
Sobota: 7
Neděle: 9

Celkem: 47


Návštěvnost // 3

29. march 2013 at 18:53 Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden / 11. - 17. března 2013 / je:

Pondělí: 12
Úterý: 12
Středa: 18
Čtvrtek: 9
Pátek: 10
Sobota: 18
Neděle: 13

Celkem: 92

Návštěvnost // 2

16. march 2013 at 12:58 Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden /4. - 10. března 2013/ je:

Pondělí: 28
Úterý: 24
Středa: 29
Čtvrtek: 21
Pátek: 28
Sobota: 24
Neděle: 16

Celkem: 170

- Opilá Anička.

15. march 2013 at 19:13 | Anička |  Her Diary
Po delší době přeju krásný večer :)
Dlouho jsem nenapsala, protože není vůbec čas a vlastně ani nálada po těch úděsných dnech ve škole. Mám toho strašně moc do tý hnusný školy, samý referáty a tuny učení :/ Poslední týden shrnu do pár odstavců.


Začnu sobotou, o který jsem psala v posledním článku. Měla jsem přespat u Danči (kamarádka ze základky). Měly jsme v plánu si pustit filmy a trochu popít, ovšem malinko se nám to vymklo z rukou a já se ožrala tak, že... no ani nechci říct, co jsem dělala :P Pili jsme kolu s rumem, takže sme se hodily do nálady docela rychle. Když jsem se v neděli probudila, tak jsem si nepamatovala skoro nic, ale pomalu jsem si začala vzpomínat, až mi to všechno naskočilo.. docela se divim, že i po takovým opití si všechno pamatuju. Dělala jsem, oproti Danče, strašný kraviny. Na ní nebylo vůbec vidět, že něco pila a já se válela po zemi v loužích jak pytel brambor a mlela úplný blbosti :D Ale i tak to byl hezkej večer... až teda na jednu věc, v neděli jsem zjišťovala škody a byly docela dost velký. Za prvé, na bundě jsem si urvala kapucu, respektivě mi jí urvala Danča, když mě zvedala ze země :D Úplně mi z toho lítá vata, takže.. je po ní :D Kapuca asi zůstala někde ve městě ležet, takže jsem díru na bundě zašila a budu to muset tu chvilku, než nebude teplo, v ní vydržet. za druhé jsem si úplně odloupla podrážku u bot, takže ty můžu rovnou vyhodit :D Chodim teďka jak trhan, protože jiný nemám. Za třetí,.. když jsem se chystala domů a koukala se na kalhoty, vyprskla jsem smíchy. Byly úplně totálně celý od bahna a kolena úplně prošoupaný :D Fakt jsem se musela válet jak prase v tu noc :/

Jen tak pro zajímavost, opilá Anička skoro klečící na zemi :D

No a v neděli večer, když jsem si vlezla do sprchy, jsem zjistila, že mám na pravý ruce dost velkou fialovou modřinu a koleny i lokty úplně do krve odřený. Takže... můžu Vám teď říct, že mám na nejmíň měsíc vystaráno :P Opravdu mi to stačilo a dlouho se teď alkoholu nedotknu.
Víkend jsem pak něják dožila doma, v teple a s pořádným bolením hlavy. No a v pondělí zase brzo ráno vstávání a škola. Trochu jsem byla nevyspalá a bylo mi pořád na nic, takže se mě i ve škole spolužačky ptaly, jestli prej nefetuju :DD Byla jsem v ten moment docela naštvaná, co si o mě myslí, ale pak jsem se tomu smála. Co jim je do toho, že :)

Celý týden byl nakonec docela fajn, utek rychle.
Včera jsem měli přednášku o šikaně na internetu a nebezpečí na facebooku. Bylo to fajn, první přednáška, u který jsem se nenudila a opravdu zasmála.

Dneska jsem dostala dvojku ze slovíček z němčiny, huráá :D Konečně nějáká lepší známka. Jak já tu němčinu nesnášim. Možná asi víc tu učitelku, co nás to učí. Jen řve a řve a myslí si, že nás donutí se to pak naučit. Jo, donutí :D Jde z pak docela strach :D
Zbytek pátku ztrávím u naťase na skypu s Honzíkem, teplým čajem a krásnou music :)


- Odpoledne s Dančou, zítra dámská jízda.

8. march 2013 at 19:42 | Anička |  Her Diary
Krásný - u nás děštivý - večer :)
Nějákým neznámým způsobem /mojí blbostí/ jsem smazala třičtvrtě předvčerejšího, už publikovaného, článku, takže jsem ho nakonec smazala úplně. Docela mě to ale naštvalo, psala jsem to dost dlouho. A ikdyby se mi chtělo ho znovu dopisovat, tak bych ho znovu nikdy nedopsala, protože jsem ani nevěděla, co tam bylo napsaný a jak ten můj den vůbec vypadal :P

Dnešek je jinak celkem v pohodě. Byla jsem v noci dlouho na noťasu, takže jsem ráno zaspala (o 3 hodiny :D). Když jsem vstala a viděla, kolik je hodin, už jsem se na školu pak vykašlala (vím, hákuju to zas, ale tohle bylo opravdu naposledy). Honzík má prázdniny, takže jsem s ním byla dopoledne na skypu, volali jsme (nebo se o to teda snažili, furt nám to padalo) a když odjel po obědě za babičkou, já jsem mrkla jednim očkem na fyziku a v půl čtvrtý šla za Dančou (kamarádka ze základky). Dlouho jsme se neviděly, asi měsíc. Měly jsme sraz na nádraží, jela ze školy domu. Nakonec přišla a nádro, že prý jim odpadly nějáký hodiny, takže jela domu dřív. Šla na střední do Tábora a s ní i moje bývalá nejlepší kamarádka, Kristýna. Na základce jsme se spolu bavily hodně, ale jak přišla osmá třída, všechno se změnilo.. ona se změnila. Teď mě špiní, pomlouvá, nesnáší a já? Vlastně ani nevím, co jsem jí udělala. Popravdě mi je to teda jedno, protože jí k životu nepotřebuju :) Jen mě to trochu mrzí. Jak jsme s Dančou šli z toho nádraží, říkala mi, že když se Kristýna dozvěděla, že na Danču budu na nádraží čekat, její reakce byla asi takováhle: ,,Cože?! To jste se nemohly sejít někde jinde?!" Údajně na ní vyjela a já marně přemýšlím proč. Možná jí tak hrozně vadilo to, když jsem jí na skypu napsala (cca před dvěmi měsíci), že její kluk není hezkej. Hned druhý den potom si mě úplně bezdůvodně smazala a blokla. Já mám úplně čistý svědomí, ona podle mě asi ne :) S Dančou si ale perfektně rozumím, takže "nějákou Kristýnu" nebudeme řešit :) Je to jen otázka času, kdy Kristýna začne špinit i Danču. Ale ona jen tak nezačne, protože by se neměla s kym bavit ve škole.

Hned z nádraží jsme zamířily do centra, prošly pár obchodů (jen mrkaly, jsme obě švorc) a když už nám byla zima, otočily se a šly k ní domů. Její mamka tam poctivě šlapala na rotopedu :DD a vedle ní byl její nový přítel, který se jako prase válel na gauči :D Pozdravila jsem a zavřely jsme se k ní do pokoje, kde jsme sedly k noťasu, pouštěly si music, pily kapučíno a kecaly. Nakonec nás napadlo, že bych u Danči mohla přespat. Nejřív Danča chtěla, abych u nich byla dneska, protože její mamka bude na noční, takže bude doma s tím jejím novým přítelem, ale jelikož je zítra doma úplně sama, využijeme toho a uděláme si dámskou jízdu :) Koupíme nějáký dobrý pití (náš oblíbenej rum a kolu) a budeme si užívat soboty. Hooodně dlouho už jsem takovýhle den nezažila, takže se opravdu těším až vypnu a budeme probírat ty "holčičí věci" :P, popijeme a nakonec nám bude blbě :D V šest, když už se začalo stmívat, jsem šla pomalu domu a zmokla. Leje tu jak z konve.

Než za ní zítra půjdu, musím se něco naučit, abych to nehonila všechno v neděli. Nestihla bych se to naučit všechno za jeden den a to byl vlastně i další důvod, proč jsem u ní nechtěla spát dneska. Určitě by mě překecávala, abych u ní zejtra spala taky a nakonec bych se nenaučila nic, známe :P V pondělí píšem z dějepisu, v úterý dva testy z literatury a ve středu velkej test z němčiny, ach jóó.....

Tak mějte krásnej zbytek pátku :)


- Celý den se těším domů, za ním.

4. march 2013 at 16:21 | Anička |  Her Diary
Hezké odpoledne :),
Každej tu říká (píše), jak je venku krásně, takže sem si říkala, jak vytáhnu jarní bundu a přitom tam fouká a je strašná zima, tudíž přece jen ta zimní bunda bude ještě nijákou dobu přetrvávat. Sice sluníčko krásně svítí, ale akorát díky němu nevidim na monitor a tim mě rozčiluje, než abych z něho měla radost :D
Den ve škole dopad líp než jsem si myslela. První hodina nesmyslná historie - to se psal test, ale jak jsem nebyla v pátek ve škole, tak mě toho učitelka ušetřila a budu to psát příští pondělí odpoledne, druhá hodina matika - tu sem niják přetrpěla, ale chybí mi z ní, teď už dvě, písemky, takže budu muset za učitelkou a domluvit se na náhradním termínu, třetí hodina ekologie - nuda, celou hodinu sme psali zápisky do sešitu, čtvrtá hodina chemie - koukali sme na prezentaci spolužačky o poruchách příjmu potravy (co to má společného s chemií?!), no a poslední dvě hodiny PIK (technika administrativy - psaní všema deseti) - nuda, nuda a ještě jedna velká nuda..... u který jsem se dozvěděla, že sem dostala z minulého testu z dějepisu dvě jedničky (třikrát hurá :)), takže jsem měla hned lepší náladu. Když si vzpomenu na známky z dějepisu na základce - hrůza děs, jak sem na to kašlala. Cesta domu byla skvělá. Neni nad to se projít. Už se těšim na zítřejší ranní cestu do školy.. ideální na přemýšlení, ani ty sluchátka s hudbou nejsou zase tak potřeba :) Když už jsem byla skoro v tý naší malý a strašný vesnici, naproti mě šel nijákej kluk (chlap) a volal. Nejdřív z dálky něco mlel, ale když přišel blíž, začal: ,,Ty ses na mě vysrala, tak běž do píči, já tě nepotřebuju... ne, nesežeru ti to!!" Že mu nebylo blbí tohle vyslovovat, když kolem něho chodí lidi :P No a hned potom sem zahlídla mamku s kočárkem a sestřičkama, šly mi naproti :) (teda hlavně mamka chtěla unavit ty dva malý neposedy :D)
Hned, co sem přišla domů, sem si sedla k noťasu, udělala si úkol na tu písemnou administrativu ať to mám z krku, prohodila pár slov na skypu s přítelem (celej den sem se na něj tak moc těšila :P) a teď se půjdu učit, protože na noťase chce stejně brácha a já nebudu mít nic na práci. Čekají mě zase ty úděsný slovíčka z němčiny (jak já jí nesnášim).

Menší (snad příjemné pro Vás), už končím s úpravama blogu, jakýmakoliv. Alespoň na týden. Mě se ten vzhled teda stejně nelíbí, nikdy se mi nebude líbit, ale stejně budu tenhle týden dost časově vytížená, takže na ty sebemenší úpravy nebude vůbec čas a po dlouhém dni ve škole a pak učení, ani nálada. O články nepříjdete, na ty si čas udělám :)

Doufám, že se Vám článek od přítele líbil... protože mě teda hodně příjemně překvapil :P Musim ho přemluvit, aby sem psal častěji :D Můj budoucí spisovatel^^ (on se česky naučí, věřím mu! :D)

Přeju krásný zbytek pondělního odpoledne. Snad ho ztrávíte líp, než já - učením. Většina z Vás má teď jarní prázdniny, ta si je pořádně užíte :) Já už je mám bohužel zasebou, ale zachvilku sou tu velikonoce a zase bude nijáký to menší volno.

Jestli jsou někde v článku chyby, tak se nebojte, večer je opravím.


Návštěvnost // 1

4. march 2013 at 14:35 Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden / 25. února - 3. března 2013 / je:

Pondělí: 15
Úterý: 10
Středa: 23
Čtvrtek: 14
Pátek: 50
Sobota: 57
Neděle: 53

Celkem: 222

Speciální Edice #1

2. march 2013 at 21:21 | Honzík |  His Diary
K tomu začátku
Myslim, že asi nemá cenu tu něco o sobě psát, když každej něco o mě ví. Kdyby se přece jenom někdo objevil, tak jsem Jan (Honzík) a je mi 18. Vííc asi vědět nepotřebujete =D Ehm, no takže začína asi moje nejoblíbenenější (mojéééé ^^) rubrika na celém blogu. Údajně se to jmenuje "His Diary", ale asi to přejmenuju na něco jinýho, možná že Supernejlepší , Toulavé povídky , to "His Diary" není zas tak špatný. Jelikož netuším co tu polovina tlačítek dělá, tak stim ze začátku nebudu moc experimentovat. Články tu budu vydávat ve velmi pravidelně nepravidelných intervalech, protože sem "úžasnej" spisovatel a češtinář, proto 99,99% mých článku bude cenzurováno mojí drahou polovičkou Aničkou. Hehe, tak to by snad bylo všechno na ten začátek =D

A k tomu normálnímu
Dnešek začal docela v pohodě, když se člověk probudí za světla a né za tmy. Docela to potěší a hnedka je ten den krásnější. Myslim, že všichni znáte ten úžasnej pocit, když musíme vstávat za tmy a hrozný zimy, nic se vám nechcéé a pak je celej den na houby. Ovšem sotva co se probudim tak uslyšim ať jdu uklízet.....
No já si myslim, že by to mohlo stačit. Docela se divim jaký nadlidský a klučičí výkon jsem tu podal =D Tak snad vymyslim "příště" něco normálnějšího. Kdyžtak můžete napsat nějákej hustej komentář ať vim co dělat =D BTW: Taky máte teďka prazdniny?^^ (píše Anička - Co tu kecáš, vždyť si mi trdil, že je máš až 11. března! :D)- I want a sun.

2. march 2013 at 10:16 | Anička |  Her Diary

Přeju krásné dobré ráno :)
Máme tu sobotu, první volný (alespoň pro většinu volný) den víkendu a sním pěkně hnusná zima. Už aby bylo létóó... a nebo alespoň jaro - sluníčko, teplo. Žádný zimní čepice, šály, rukavice, zimní bundy, zmrzlý nosy a tváře. Jsem si jistá, že to nechybí jen mě. Následující léto bude to nejlepší :) Těším se na něj strašně moc.
Když už je ten víkend, tak si i můj přítel našel malinko času na jednu věc, u které mi asi před 14ti dny slíbil, že se do ní pustí - napsat sem jakýkoliv článek. Prý ho dopíše a publikuje někdy dneska k večeru. Sem opravdu zvědavá, co tam napsal :D Vůbec netuším, o čem by to mohlo být, takže to bude překvápko pro nás pro všechny. Je to určité spestření blogu, které jsem Vám slíbila. Myslím, že článek od přítele bude takový hezký obohacení, co říkáte :P Jak ho znám, nebude to nic moc dlouhého a převratného, ale už to, že se odhodlal sem něco napsat, je od něj hodně převapující :D A když už je řeč o příteli, taky jsem si říkala, že bych Vám mohla napsat opravdu dloooouhý (nešel by skrátit) článek o mě a příteli aneb vztah na dálku. Pište mi do komentářů jestli ho chcete, aby mělo cenu se s tim psát.

Vstávalala jsem před cca hodinkou, ale hrozně mi trvalo než jsem se vyhrabala. Mamka s taťkou a bráchou odjeli nachalupu to tam trochu po tý zimě omrknout, když teď trochu slez ten sníh a mě tu nechali ty tři malý zlobidýlka (sestřičky). Ta nejmenší spí a snad ještě dlouho bude, protože mi fakt trvalo jí nijákým způsobem uspat a ty dvě větší se koukaji na Zachraňte Villyho 4 (snad jsem to napsala dobře), dávají to teď na nově. Takže já si sedím u stolu s peřinou, chatuju a poslouchám music - krásný sobotní ráno by to bylo, kdyby nebyla taková strašná zima.
Předpokládám, že se vrátí kolem oběda, takže ztrávim odpoledne u slovíček z němčiny (nesnášim němčinu!), středověký literatury a přímé úměrnosti (matematika). Jak už jsem Vám tu psala, hodlám se do učení opradu zahryznout a jen tak se ho nepustit, prostě musím. Nechci bejt ve třídě mezi těma 8mi holkama ta s nejhoršíma známkama. Hlavně ale nechci honit lepší známky na konci roku, jako jsem to doposud dělala každý rok. Dá se to pak docela dost těžko stíhat, ale stihne se to.. jen ten čas pak nemáte opravdu na nic a to já nechci. Do konce března mě čeká týdenní praxe v kuchyni a v dubnu na place - ách jó, takže pak za celý ten týden zase dohnat to učení... no dejte pokoj se snáněním známek na poslední chvíli :P
Malinká prdelka (sestřička) je vzhůru, takže pro ní jdu udělat mlíko, aby se mi pořádně nadlábla :P A hned bych asi měla udělat i sváču těm dvěma větším zlobidlům a pustit se rovnou do oběda než přijedou naši a bráchou, aby tu měli připravený teplý jídlo. Uvařim kuře na paprice, mňamku.

Nakonec malinká poznámka k mému jménu a přezdívce, kde a co vlastně používám. Na blogu mám články pod jménem Anička, když Vám komentuju články, tak jsem Anný Donůtková. Chci jen, aby jste v tom měli jasno a nemysli si, že je to někdo jiný :D
- I've got to be good at school.

1. march 2013 at 8:57 | Anička |  Her Diary
Konečně pátek a s ním i březen a následujou dva dny volna! :) Já ten další měsíc v roce teda vůbec niják neprožívám, beru ho jako každý jiný měsíc. Jen bych měla začít mít praxi - sakra, vůbec na ní nechci. Přece jen ten název "bře-zen" pořád říká brrrr, ale je to už blízko létu, na který se těšim víc než kdy jindy :)
Včera jsem, ač nerada, nešla do školy, protože jsem měla pořád ty strašný bolesti břicha z těch pitomých krám.... více z čeho a nic nepomáhalo, no a dneska jsem zůstala taky doma, protože jsem večer měla, nečekaně, teplotu a bolela mě neskutečně hlava. Psala jsem, že na mě něco leze. Doufám, že to nebude přetrvávat dlouho, protože od pondělka budu muset se školou dost zařezávat. Do teď jsem to docela dost flákala, takže bude rapidní změna. Nemám takovej problém s učením, krom matiky, jako s docházkou. Za ty dva měsíce, co jsem na hotelovce, tak už mám... no, hodně zameškaných hodin a úplně zbytečně. Do toho všeho ještě nemám z nijákých předmětů ani jednu známku, vysvědčení na krku (přestupovala jsem v pololetí na jinou střední, takže mám posunutou klasifikaci na konec března - vysvědčení dostanu koncem tohodle měsíce) a já se takhle flákám. Ale nebojte se nic, na blog už se tentokráte nevykašlu :P Zatnu zuby a budu hodná holka :D

Piju tu teď medovej svařáček, mmmňamka.

Pustím na noťase holky (sestřičky - 5 a 6 let), pustim jim tu pohádky na youtubu a lehnu si k Lidušce (sestřička - 2 měsíce), abych se kdyžtak ještě kapku prospala. Opět mi dělalo problém v noci usnout, převalovala jsem se asi 2 hodiny.