February 2013

- The first article, the pain, The Vampire Diaries.

27. february 2013 at 13:41 | Anička |  Her Diary
Konečně doma. Byla jsem sice celej den hrozně ospalá, ale i tak by to nebylo ve škole tak strašný, kdyby sem neměla takový strašný bolesti. V noci sem toho moc nenaspala, ale to by nebyla taková trága - šla bych se prospat odpoledne vyspim se v noci. Někdy si připadám jako Šípková růženka aneb supr ochrapka, jak mi vždycky říká Honzík (přítel), když vylezu o víkendu v jednu odpoledne z postele a v půl druhý mu píšu, že mám ještě pyžamo. Ale on má co říkat poslední dobou, viť :D Kolem půlnoci jsem si šla lehnout a začalo mě neskutečně bolet břicho a hlava... svíjela jsem se bolestí a pak chodila do čtyř do rána po baráku sem a tam - bříško dělá svojí práci, ale proč je to každej měsíc tak bolestivý?! :( Prášky nezabíraly, teplej ručník taky ne... ale až když mi bolestí začaly týct slzy, pomalu to přestávalo :D Asi zabral ten prášek.

No a když jsem konečně usla, zazvonil budík.


Grrrrrrrrrrrrrr.

No a ve škole ta bolest zase začala a já pitomá si s sebou žádnej prášek nevzala, takže jsem myslela, že mi to břicho už prskne. Jsem ráda, že neprasklo a já se dostala v pohodě domu.
Mamka se chystá s nejmladší (skoro už dvouměsíční - hrozně to letí) sestřičkou k babičce a mě tu ty dvě malý čertice nechá, takže jim asi budu muset na notasu pustit pohádku, aby neměly roupy. Doufám, že po cestě potká bráchu, aby šel s ní, protože já tu nim v jenom baráku bez mamky nevydržim. Teď jen počkám, až se mi Honzík objeví na skype online :) a pak.. uvidíme.

A... milovnice The Vampire Diaries...
Taky je Vám líto Eleny? Celá rodina vyvražděná. Pložilo by mě to stejně jako jí.. aspoň, že může ,,vypnout", ale pořád má Stefana s kterým nakonec stejně bude, to víme každá :P, ikdyž jsem fanynka Deleny :D (hrozný slovní spojení). Doufám, že v pátek vyjde další díl.. četla jsem něco jakože bude až patnáctýho března - ať mám alespoň nijákou radost při těch krámech :D


Come back / Zpátky

26. february 2013 at 21:11 | Anička Krásná |  Nezařazené
Poslední dobou (cca tři měsíce) jsme měli doma nějáký problémy (mimochodem problémy přetrvávají, ale radši bez vyjádření), a tak jsem neměla vůbec náladu na blog a sebemenší nápady na nějáké články, ovšem před pár dny jsem si prohlížela moje dřívější (nynější) oblíbené blogy a vzpomněla jsem si na ty dny, kdy jsem si psala svoje články a s úsměvem četla vaše komentáře. Vím, že život mám jeden velký stereotyp a je těžké nepsat pořád to samé dokola tak, aby Vás to aspoň malinko bavilo číst, ale budu se snažit to tu postupem času nijákým způsobem obohacovat. O čem budu psát krom školy jsem moc nepřemýšlela, ale doufám, že se přece jen něco najde a Vaše blogy mi nějákou tu inspiraci dodají :)

Takže.... jak už jste asi pochopili, k blogování se nečekaně vracím :)

Opravdu dlouho jsem se rozhodovala, jestli budu věrná blog.cz a nebo to zkusim na blogspotu - vyhrál blog.cz. Myslím si, že je to tu lepší hlavně proto, že tu člověk víc může použít svojí fantazii, ať už u designu a nebo náplň článků.
Já na blog budu přispívat jen zápiskama ze svých dnů ve škole (jak už jsem výše zmínila), něco máo z domova.. víc toho zjevně prozatím nevymyslim.
Kdo by se o mě, jakožto o blogerce, chtěl někdo něco dozvědět, poslouží Vám k tomu v pravo nahoře můj profil (který dopíšu, někdy :D).

Doufám, že Vás články budou aspoň malinko bavit, budete se sem rádi vracet a nezapomínat komentovat, jak to v minulosti bývalo! :)