November 2012

3Oth November 2O12

30. november 2012 at 14:58 | Anný Donůtková

Hezké odpoledne,
už i Jiždní Čechy se dočkali bílé peřiny. Ve zprávách ráno říkali, že v Liberci už maji bůh ví kolik sněhu a tady pořád nic, ale po obědě začlo sněžit i tady. Jo, je to hezkej pohled, ale opravdu se netěšim na ty mrazy. Brr.

Dnešek je jedna velká nuda. Brzo ráno mě mamka vzbudila, že mám jít hlídat ségry, aby mohla s tátou dojet nakoupit. Trvalo mi hodinu než sem vylezla, ale nakonec sem vylezla :D Lehla sem si k televizi a sestřičky si hrály. Po obědě, kdy sem se docela dost nacpala ovocnýma knedlíkama, sem si řekla, že bych měla po týdnu zase trochu udělat pořádek v mým pokoji (teď už společným se ségrou, ach jo). Nakonec to ale dopadlo tak, že sem si vzala okenu, vyleštila zrcadlo a byl konec. Uklízecí nálada mě brzo opustila a tak sem zasedla k monitoru s papírem a tužkou, že bych si něco nakreslila, jenže se mi nedaří najít žádná fotka, kterou by sem chtěla nakreslit (nebo se spíš pokusit nakreslit). Ono by se teda něco našlo, ale ne na to téma, co bych já potřebovala.


Kdyby si někdo máhodou všim, že tu nepíšu nic o škole, tak do školy nechodím (momentálně). Dřív jak za 14 dní tam určitě nepůjdu. Prosím, neptejte se mě proč. Děkuju.


Seznam filmů podle abecedy

30. november 2012 at 12:05 | Anný Donůtková

odkaz
filmu - recenze na blogu
filmy s hvězdičkou - film jsem viděla, chystám recenzi
filmy bez hvězdičky -
chystám se na film podívat

A


B
Bílé peklo (drama)

C
Cyberbully (drama)

D

E

F

G

H

I

K
Kukuřičné děti (horor)*

L

M
Matkou v šestnácti*

N

O


P

R

S
Slimák (horor)

T

U

V

Y

Z


David Guetta - She Wolf (Falling To Pieces) ft. Sia

28. november 2012 at 20:49 | Anný Donůtková |  # staré zápisky - oblíbené písničky
Posledních pár měsíců sem si oblíbila hooodně písniček, ale jen jednu si posledních pár dnů pořád dokola broukám a vůbec mi nejde se jí zbavit. No, spíš dělám všechno proto, abych se jí nezbavila - pořád jí musím poslouchat.
Písnička "She Wolf (Falling To Pieces)" je od francouzkého DJ a hudebního producenta Davida Guetty, kterou zpívá australská umělkyně Sia. Písnička je z alba Nothing but the Beat v pořadí sedmém, poprvé jste si jí mohli poslechnout nejříve 21. srpna 2012. Já jsem jí slyšela poprvé v říjnu. Procházela sem obchodem (už nevim jakým), když jí pouštěli, pak sem jí po pár dnech slyšela na kissu (kdo neví, tak je to rádio - www.kissjiznicechy.cz) a musela sem si jí stáhnout. Od tý doby jí poslouchám opravdu pořád.

Posloucháte písničky Davida Guetty?
Jakou písničku teď momentálně posloucháte nejvíc?


živoření, plácání se v bahně a neustálé ouzko

27. november 2012 at 10:21 | Anný Donůtková
Hezké dopoledne),
jak ste si mohli všimnout, trochu sem si teď hrála s dessignem. Má začít každým dnem sněžit a tak sem si řekla, že by bylo hezký, aby mi už sněžilo i na blogu. Venku teda zatím jen prší jak koukám, ale doufám, že sníh ještě minimálně 14 dní nepříjde. Se sněhem přicházeji mrazy a ty já nesnášim. Obecně moc nemusim zimu. Někdo jí má rád protože je Mikuláš, Vánoce, Silvestr, prázdniny - co se týče mě, tak já mám v zimě se sestřičkou taky narozeniny + ještě bude mít nejspíš v prosici narozeniny můj budoucí bráška, ale narozeniny neslavíme, Silvestra taky ne a o Vánocích ani nemluvim. Ikdyž se říká, že hlavní je na Vánoce to, aby byla rodina pohromadě, tak mi to příjde sice hezký, ale neříkejte mi, že by ste si dokázali představit Vánoce bez dárků. Já teda jo, ale lidi, co Vánoce opravdu prožívají, tak ty by to asi nepřežili.
Jej, k jakýmu tématu sem se to až dostala =D Ikdyž vlastně, nemám moc o čem dneska mluvit. Do školy nechodím, nikdo mě jako brigádnici nechce, doma sou všichni rozhádaný.. jak máma s tátou, tak mamka s její mamkou nebo táta s jeho rodičema. Pokusit se to všechno nevnímat nevyšlo, práce moje myšlenky taky nezabavila. Tak moc si přeju takovou dobu, aby sme byli konečně všichni v pohodě, šťastný. Někam do klubu se jít odreagovat a nebo poznat nový lidi jít nemůžu, protože za prví semnou nemá kdo jít a za druhý si půjdu pro občanku až v pátek (musela sem si nechat udělat novou, protože ta druhá se nejmenovaným člověkem poškodila) a za třetí jít sama moc nechci. Ikdyž mi asi nic jinýho nezbyde. Pořád sedim doma a začíná mi z toho hrabat. Když si povídám s kamarádkou ze základky a říká mi, jak si užívá, chodí po koncertech, má nový kamarádky, chodí se bavit po diskotékách a já z tohodle nemám nic, je mi do breku. Opravdu.

Nikdo mojí situaci a ani můj život nepochopí. Vlastně ani ho nechci nikomu vyprávět.

back again / zpět

24. november 2012 at 16:02 | Anný Donůtková
Vůbec nevím, jak začít.

Nejdřív jsem myslela, že se z blog.cz přesunu na blogspot.com, ale nakonec se mi tam moc nezalíbilo, takže zůstanu tady. Nikde jsem teď poslední měsíce nebyla k zastižení, protože mi dlouho nešel internet a pak začala škola a neustálý učení, takže nebyl vůbec čas, ale škola zase brzo skončila, takže teď bude času hafo - o tom ale někdy jindy. Nepsala jsem na žádný blog, nebyla jsem ani na skypu nebo facebooku a vůbec jsem nechodila na mail - omlouvám se těm, co se mě pokoušeli zastihnout, ale já nereagovala.

Vracím se k blogu a psaní článků, protože mi chybí to vypovídání se. Nemám kam hodit svoje problémy, myšlenky. Když píšu na papír, tak toho moc nenapíšu. Začne mě po chvilce bolet ruka a nebo mě to prostě přestane bavit. Je to jiný než tady. Nepotřebuju tady mít denně nespočet lidí, nepotřebuju mít u každýho článku nespočet komentářů, jako sem kdysi měla. Budu samozdřejmně ráda za každou osůbku, co se ke mě a blog příjde mrknout.

Mazat staré články nebudu, budu normálně pokračovat. Na blogu se nic nezmění krom dessignu a možná pár drobností. Články budou pořád víceméně jen ty o mě, oblíbené písničky a nebo recenze na filmy, nic víc sem dávat zatím nemůžu. Foťák ještě nemám, ale měla bych ho mít k vánocům, takže si musím ještě počkat. Do tý doby by se to tu mohlo trochu rozjed. Potom to tu bude o hodně pestřejší.

Doufám, že aspoň z části budete navštěvovat můj blog tak rádi, jako předtím.