February 2012

Bojim se. Bojim se i sebemenších maličkostí.

27. february 2012 at 21:42 | Anný Donůtková


Cejtim se tak sama. Cejtim se jako kdyby kolem mě byla jen samá voda - moře a já uprostřed toho moře sedím na nijákým obrovským šutru a nemůžu dělat vůbec nic. Moře je neskutečně obrovský, ať je jakýkoliv, a než bych ho přeplavala, tak by mi došly v půlce cesty síly a nebo by mě sežral žralok. Posledních pár týdnu si přeju, aby to všechno byl jen sen. Aby místo toho moře, byl New York. Všude miliony lidí, spousty kamarádů, spousta peněz. Přeju si, aby nic z toho co se kolem mě děje, nebyla pravda. Přála bych si, aby se to všechno změnilo. Aby sem luskla prstem a měla všechno, na co si vzpomenu. Všechno. Přeju si, abych měla i nesmyslných 200Kč na poslání blbýho balíku! Nebo aspoň ve škole na svačinu! Sme na tom špatně. Hodně špatně. Chci, aby už byl tomuhle všemu konec. Ale chtít můžu, že jo.
- Dnešní den byl jako každej jinej v tento měsíc - děsnej. Ranní vstávání v 7 mě zabíjí. Někdo si říká, co by za to dal, ale já potřebuju furt spát. Cesta do školy v klidu,ale v polovině cesty sem viděla, že mám totálně zasranou bundu od něčeho žlutýho. Zkoušela sem to zakrejvat rukama, nicméně po chvilce mě začali bolet. Došla sem do školy, první hodinu zemák. Nic převratnýho. Druhou hodinu čeština, 4 a 1 - zklamala sem se. Pak matika, která - díky bohu - rychle utekla a dějepis, na kterýho sme měli supla, takže taky rychle utek. Nastali dvě hodiny tělocviku. Jako skoro kadou hodinu sem necvičila. Sedla sem si na lavičku ještě s jednou holkou, co taky necvičí skoro nikdy a tlemili sme se jak blázni kravinám. To je asi to jediný, co v týhle hnusný situaci můžu dělat. V půlce těláku mi na hlavu přiletěl míč a z dálky sem jen slyšela šťastnej křik. ,, Jóóó." řvali kluci. Kdo jinej. Chtělo se mi pár minut potom zvracet, ale přešlo to. Pak hodinu volno. Došla sem si do pekárky pro piromej rohlík, protože sem měla už fakt hlad a vrátila se zpátky do školy. Hodinu informatika, kdy mě a ještě pár lidí nasral učite tim, že si k sobě napsal neomluvené hodiny, kdy sme měli údajně chybět a přitom nikdo z nás nechyběl. Idiot. S jásotem sem se vidala domu. Docela dost foukalo a natěšená sem ša domů s tím, že se krásně ohřeju a na druhou sranu sem se bála, co mě čeká. Jestli na mě náhodou táta nesputí kvůli nijáký kravině, jako každý den poslední měsíc. Naštěstí ne. S radostí se mě zeptal, jak bylo ve škole a zalez k televizi. Byl klid, tudíž já byla taky v klidu. Vzala sem si mobil, v 5 lehla do postele jak zabitá a za pár minut sem spala. V 7 sem překvapeně vstala, že sem tak nečekaně usla a vyrazila směr PC. Hrozně sem se těšila na Honzíka. Je teď snad to jediný, čeho si doopravdy vážím. Bez něj bych byla v háji. Totálně.
- Teď si říkám, co nastane zase zítra, když to tu zase sepisuju, Bude podobnej den jako dneska. Ve škole do 4, na PC v 7 a celý den strach z toho, co bude až příjdu domu.

Carly Rae Jepsen ft. Justin Bieber, Selena Gomez, Ashley Tisdale & more - Call Me Maybe

26. february 2012 at 21:55 | Anný Donůtková |  # staré zápisky - oblíbené písničky

Mohli ste si všimnout, že tahle písnička se objevila v posledním článku v diary. Sem si jistá, že tuhle písničku jste už každá z vás slyšela, ať už jednou (v tom minulém článku) nebo víckrát. Objevila sem jí hned ten den, co byla nahraná na youtube. Někdo ji sdílel na face. No, za ten den jí hodně lidí sdílelo na facebooku. Lítala mi tam pořád dokola. Doufám, že né jen kvůli tomu, že je tam Justin Bieber, ale kvůli tomu, jak je hlavně celkově nazpívaná. Selenu sem nikdy moc nemusela a ani Ashley, ale po tohle videu sem na ně změnila úplně názor. Selena zpívá naprosto dokonale a ještě líp vypadá. Dřív sem jí nesnášela. Poslechla sem si pár jejich nových písniček a je fakt dobrá. Už je mám i v mobilu. Co se týče Ashley, tak sem jí vždycky měla za namyšlenou fiflenu díky High School Musical (nikdy nezapomenu na to, jak ten film frčel). Ikdyž podle hlasu taky neni niják slavná, ale spíš jí každej zná jako herečku, taky zpívá dokonale. Na Justina nikdy názor nezměnim. Niják ho neodsuzuju a nemám ho rozhodně jako gaye, ale nemusim ho.
Videoklip je udělanej, jak se říká, for fun a to se mi na něm dost líbí. Víc než dost. Je to rozhodně lepší, než nadměrný úpravy videa, žádná nadměrná úprava lidí na videu. Ashley je tam v teplákách a Selena taky, nenalíčený, neupravený. Tak se mi to líbí víc, ikdyž divim se, že se takhle ukázali světu. Bejt tak slavná jako oni, asi bych se tak neukázala. Nebo teda v teplácích jo, ale ne nenalíčená.

Bahenní lázeň na poli

25. february 2012 at 21:29 | Anný Donůtková


Přijde chlapík do obchodu a řekne prodavačce:

- Chci metr mléka.
Prodavačka aniž by dala něco najevo vezme metr, položí ho na pult
a vylije podle něj mléko. Chlapík se na ni chvíli dívá a nakonec prohlásí:
- Mě nenasereš - zabalit!

- Ten vtip nahoře mě dneska fakt rozesmál.
Jak já si naivně myslela, že když svítí sluníčko a nemrzne, že bude krásnej den a ono hovno. Foukalo, až mi uletěla čepice. Nekecám. Hroznej vítr.
- Jeli sme hned, jak sem vstala, na chalupu. Psala sem vám to sem včera i předevčírem. Čekalo se do 11ti než sem vstala. Nemůžu za to, že tak dlouho spim, nicméně nic proti mému spaní nikdo nic neměl až na to, že mě šla probudit 4× máma pak asi 3× brácha a nakonec mě úplně probudil táta. No, spala bych jinak nejmíň do jedný hodiny jak se znám. Vyjeli sme. Okolo poledne sme přijeli na chalupu. Naši pokrmili tu naší veškerou zvěř a táta šel hned zabít králíka. Neviděla sem ten proces, ale muselo to bejt drsný. Mamka ho nakonec upekla i k opožděnýmu obědu, kterej sem nejedla. Nikdy nebudu jíst králíky! Kolem druhý hodiny sem dostala nápad. Vzala sem ségry a šla s nima ven. Chtěla sem se jen tak projít a brácha se hned vydal s náma. Prošli sme skoro celou vesnici a pak sme šli po louce, která byla dost rozmočená, do lesa, kde sme si sedli na obrovský šutry a chvilku poseděli. Pak sme se zvedli a vyrazili po poli zpátky domu. To byla chyba. Udělala sem jeden krok, druhej a hups . . . začali se mi hrozně propadávat nohy. Pak zahučela po kolenou do toho hnusnýho bahna i ségry, druhá ségra tam hodila záda a já s bráchou vysmátý jak prasata. No, kdyby ste viděli ty jejich obalený nohy od bahna a copak ty moje! Když sme se po asi 15ti minutách z bahna dostali a viděla sem nás, tak sem zahučela smíchy do toho bahna já. No, to bylo fakt něco. Když sme přišli do chalupy, tak nás mamka hezky seřvala, ale za to, že sme s nima vydrželi dvě hodiny venku, tak nám mamka dala čokoládu. Ham.
- Před chviličkou sme dorazli domu. Sice nemrzlo, ale nohy sem měla zase omrzlí jako pokaždý, když sme tam v zimě jeli. Hned sem zahučela do vany. Nohy mi úplně vřely, ale měla sem se jak prase v žitě.
- Teď si tu dávám hezký songy, píšu si s novýma přírustkama na face a půjdu vás za chviličku objehnout. Víc na večer asi neplánuju, ale na zejtra plánuju spát alespoň do oběda!Sem taková šprtka, že dokážu domů přinýst tři pětky za jeden den.

24. february 2012 at 21:02 | Anný Donůtková


- Dnešek
se už od ráno dost kazil.
Šla sem ráno na devátou do školy díky tomu, že sme měli laborky a ty naše pipiny ze třídy mě napsali, že na ně půjdu až odpoledne. Ovšem sem dojíždějící a neměla sem se jak dostat do školy v těch devět. Nezbejvalo mi nic jinýho než jít pěšky, ovšem nastavila sem si budíka blbě a tak sem byla ráda, že sem to stihla přesně na první přestávku. Celých těch 7 hodin ve škole proseděných v lavici a neustálá buzerace učitelek pro mě byla úplná věčnost. Myslela sem, že je to opravdu nekonečný.
- Dneska sem dostala tři pětky. To sem ale šprt, co? Všechny tři nespravedlivě! První pětka byla z překladu na angličtinu. No tak jako když si rozdávali překlady, tak sem chyběla a jak sem teda měla vědět, jakej překládat článek?! Prej to uřitelku nezajímá. Fájn. Apoň mě pak zkoušela z těch slovíček, co sem se včera učila a dostala za jedna. Pak matika, další pětka z toho tesku, co sem vám tu psala včera, že sem na tu látku chyběla a hned mě hezky učitelka seřvala, že už tři dny nemám omluvenku a že prej myslim snad kolenem. No asi jo no .. Když říkala, že bude kvůli omluvenkám, třídním tričkám apod. v pondělí třídnická hodina, tak sem myslela, že to přinesu v pondělí.
- Konečně bylo půl třetí a já se výtězně s třema pětkama hrnula domu a natěšená, že si zase sednu večer ke kompu a budu si tu sedět, poslouchat music a čučet na nijáký stránky, kde maji krásný notasy a zrcadlovky. Pořád to musim studovat a koukat, kde maji levnější. Zrcadlovku už mám vybranou, jen hledám nejlevnější a po notasu se ještě rozhlížim. Snad budu mít do září obojí a přes ty prázky si na to vydělám.
Po cestě sem si pomalu všímala, že neni žádnej sníh. Blik cvak. Všude bahno, voda. Je hrozný v tom chodit.
- Teď sem si udělala čajík a budu tu sedět nejmíň do půnoci, tak vás ještě jednou dneska objehnu a přednastavím nijáký články. Budu se snažit víc psát a nedávat sem furt jen obrázky. Snad to bude lepší. Hodit sem fotku umí každej žejo. Kdyby ty fotky byly alespoň mnou focený.
Dějepis bez učitele aneb celá hodina volná.

23. february 2012 at 16:19 | Anný Donůtková


- Ten
čas tak letí, když furt člověk šrotí slovíčka na angličtinu nebo dějepis. Ovšem jinak to nejde, když bych chtěla mít opravdu dobrý známky. Teda pro mě dobrý známky. Nesmim mít žádnou čtyřku a to sem v pololetí měla tři . . no, nevím, jak to zvládnu, ale věřím, že to půjde. Musí to jít. Musim si ten notas niják zasloužit a jinak než školou to nepůjde aneb jak říkají rodiče " Jinou povinnost než školu nemáš, tak ať to tak vypadá ". Hledám brigádu už 2 měsíce a pořád nic. Snad se to do toho měsíce změní a něco najdu. I sebemenší koruna mi pomůže. Sem už dlouho totálně švorc. Táta s mamkou už mě prej sponzorovat nehodalaji. V 15ti je docela těžký se s tim vyrovnat, když vám tohle řeknou, ovšem intr mi budou muset zaplatit a notas mi za to pošahaný celodenní učení taky koupí.
- Dnešek byl úplně nejvíc v pohodě. První hodina ze dne - matika - z který mě učitelka zkoušela a dostala sem za 3, byla fájn. Akorát hned na to sme psali test na látku, na který sem chyběla. Měla sem úplně prázdnej papír. Moje první pětka v druhým pololetí, asi určitě. Pak sloh, na kterým sme celou hodinu psali přípravu na slohovku aneb vyprávění. Nevymyslela sem ani jednu větu. Musim s tim zejtra něco udělat. Pak dějepis, kdy sme měli mít supla. Měl přijít učitel, kterýho máme na chemii, ale 15 minut pryč a on nikde. Takže sme celou hodinu neměli ve třídě žádnýho učitele a když zazvonilo, šli sme na další hodinu. Nejlepší dějepis, co sem kdy měla. Pak chemie, kterou sem přetrpěla a kde nás za ten dějepis hned učitel seřval, že sme za nim nezašli, když byl celou hodinu v kabinetě a nakonec dvě hodiny výtvarky. Nesnášim jí. Kreslíme tam takový blbosti. Dorazila sem domů ve dvě zase zmrlá jak psí čumák a už sem myslela, že se pozvracim. Neskutečně mě začalo v půlce cesty bolet břicho. No, . . . krámy dělaji svojí práci.

- Včera, jak sem vám tu psala o našich . . už vychladli, ale úplně v pohodě to neni. Nikdy nebude. Nemůžete to pochopit, když tu nebydlíte a nikdy ste nezažili ani jeden výbuch nervů našeho táty. Ikdyž sem se s nim dneska bavila o střední. Příští týden posílám přihlášky. Doufám, že mě opravdu vezmou na tu čtyřletou gastronomii. Jinak budu dělat kadeřnici tady ve městě a to by mě asi ranila mrtvice nebo táta.
- Dneska večer jinak už nic moc nechystám. Slovíčka už umím a jinak na zítra nic jinýho nemám. Víkend asi ztrávíme po dlouhý době na chalupě. Niják extra se tam netěšim, ale o letních prázninách se tam těšim hrozně moc. Ta příroda a spaní ve stanu je nejlepší.
Chtěla bych taky vědět, s kým mám tu čest.

20. february 2012 at 19:35 | Anný Donůtková

Slečny, holky, blogerky, kočky nebo třeba žirafy,
píšu si s pár holkama z nijákých blogů [ spíše ze spřátelených ] na facebooku a aspoň něco o nich vím, ale o ostatních nevím vůbec nic. Takže vás touto cestou žádám o kontakty na vás. Neznám vás a chodím k vám na blogy každý den, což mi příjde docela . . né pitomý, ale divný. Chtěla bych každou z vás poznat, abych věděla s kým mám tu čest. Nejlepší by byl facebook, ale skypem taky nepohrdnu - sem na něm víc než na facebooku. Kdo by to nechtěl psát sem do komentářů, tak si přidejte vy mě :

- Skype : bonsaj.aladebilos
- Facebook: Anný Donůtková [ Kdo si mě přidá, napište mi ještě předtím zprávu, že máte blog a jaký, abych vás neignorovala ]

Doufám, že mi na sebe dá každá nijáký kontakt. Kdo mě má na facebooku, samozdřejmě sem nic psát nebude. Kdyby si mě někdo chtěl přidat mimo spřátelené blogy, tak určitě můžete. Stačí mi jen, že mi napíšete, že ste na mě tady narazili. Budu rád za každý pokec '))


Návštěvnost // 10

20. february 2012 at 11:45 | Anný Donůtková |  # staré zápisky - návštěvnost

Návštěvnost za minulý týden / 13. února - 19. února 2012 / je:

Pondělí: 111
Úterý: 70
Středa: 115
Čtvrtek: 98
Pátek: 90
Sobota: 106
Neděle: 90

Celkem: 680

A víkend je zase kde? V háji.

19. february 2012 at 20:08 | Anný Donůtková

Taio Cruz ft. Flo Rida - Hangover

- A zejtra neděle a zase do školy. Je neskutečný, jak to utíká. Jarní prázdniny fuč a teď zase pravidelná školní docházka skoro dva měsíce až do Velikonoc.

- Jak ste si mohli všimnout, tak teď niják moc nepřidávám články tzn. diary. Důvod je takový, že nemám opravdu o čem psát, a proto přidávám jen fotky nebo animky, aby to tu nebylo tak moc prázdný. Obíhám pravidelně skoro každý den a tak niják zjišťuju, že všechny affska neobíhají. Nebudu dělat žádnou kontrolu, ale . . . no, nechte se překvapit.
Víkend sem - díkybohu - přežila doma, protože ségry na chalupu nechtěli kvůli zimě. Když ségry nechtěj, tak tam prostě nejedou a zbyde na mě, ať je pohlídám. Včera samozdřejmě bratr musel bejt taky doma a proto sem vám tu předevčírem psala ten hroznej článek o tom, jak ho nesnášim. Neřeknu, kdyby si s nima třeba hrál, ale on si sedne k počítači, sluchátka na uších a hraje nijákou kokotinu a ségry tu rozlejvaji čaj po podlaze, vytahali mamce nitě po celým domě a jemu to je jedno. Já se pak musim strhat, abych to tu všechno poklidila než přijedou naši a ještě uklidit kuchyň tzn. dát nádobí do myčky, popřípadě uvařit, nádobí, co se tam nevešlo, umejt v ruce, vytřít (u nás se vytírá každej den) ... a on? Čumí do monitoru.
Dnešek už byl lepší, ikdyž sem se ségrama a s nim byla zase doma sama. Musela sem uklízet a on zase čuměl do monitoru, ale už sem nebyla zas tak naštvaná, takže sem si vzala ségry do pokoje a česala sem jim vlasy. To je aspoň na chviličku zabaví. Když naši odpoledne přijeli, zalezla sem do pokoje s horkým čajem k topení a učila se slovíčka a přírodopis.

- Teď mě tu zase otravuje, že sem chce. No, nezabili byste ho? Já už k tomu opravdu po tom víkendu nemám daleko.


Stejně ho jednou zabiju !

18. february 2012 at 10:01 | Anný Donůtková
Žeru ten song. Baví mě i po roce, co ho znám.


Tony Oller - Someone Like You by Adele

16. february 2012 at 13:09 | Anný Donůtková |  # staré zápisky - oblíbené písničky
Líbí se mi ta písnička víc v podání Tonyho než Adele, ale od ní má ta písnička větší kouzlo. Sem si jistá, že tu písničku budete znát všichni. Když ne od Tonyho, tak od Adele. Na youtubu je toho víc než dost. Je tam hodně coverů v podání hodně holek a sou tam i kluci, co si jí v pohodě zazpívali. Ta písnička není svým způsobem niják těžká a ani nemá moc vysoký tóny. Nejsem žádná zpěvačka, ale tak niják průměrně sem jí dokázala zazpívat. Nahrála bych na youtub jak sem jí zpívala, ale já tu nahrávku nemůžu najít a znova to celý nahrávat a upravovat celej zvuk se mi opravdu nechce. Někdy, až se budu nudit a budu sama doma, tak vám to nahraju.
Nicméně Tony Oller se mi hodně líbí, co se týče vzhledu. Je to moc hezkej kluk. Má na youtubu i jiný písničky, tak určitě mrkněte. Ale u mě u něj vyhrála písnička Someone Like You a jiný od něj mě tak nebaví jako tahle. Posuďte sami. A k videoklipu? Slečna má na sobě kilo make-upu, ale je moc hezká. Miluju na holkách rudou rtěnku ( :P )
Dokonce si tu písničku zpíval nijáký bezdomovec, když žebral a dostal za to údajně hodně peněz. Bylo s nim video na youtube, ale už je to dýl, co sem to viděla, takže vám to sem bohužel nedám, protože to nemůžu najít.