January 2012

Hahahaha. I love you.

28. january 2012 at 23:04 | Anný Donůtková |  Screeny

Víte, proč se k sobě tak hodíme a neskutečně si rozumíme?
Jsme oba založený na tom, dělat si naprosto ze všeho srandu.

Já, když se na to podívám, se musím fakt smát jaký jsme paka.
Proto ho tolik miluju.


Těším se na nový pokojíček

28. january 2012 at 13:44 | Anný Donůtková
Hezké odpoledne,

zanedbávat blog tím, že jsem jednou za den hodím nijákou pitomou fotku staženou z webu, je hrůza. Nikdy bych nevěřila tomu, že to tahle skončí a niják do toho už nebudu tak moc zapálená, ale dneska mě to blogování niják chytlo a řekla jsem si, že takhle už to dál nejde a musím s tím něco udělat. Návštěvnost mi klesla o 50%, což je pro mě menší šok, ale můžu si za to samozřejmě sama svojí leností.
Tenhle týden proběhl docela rychle. Každý den, když jsem přišla ze školy, jsem se snažila toho na druhý den naučit co nejvíc. Známky, které jsem měla nerozhodné, jsem si obhájila a nakonec to vysvědčení snad nebude taková hrůza. Každej večer jsem padla do postele jak zabitá a byla ráda, že mám klid.
Dneska naši ráno odjeli na chalupu. Zase. Minulý týden tam vybourali jednu příčku a spojili budoucí kuchyň a obývák. Mám tam slíbený malý pokojíček a v létě by se měl zařizovat. Těším se na to ')) Udělali nový strop. Vypadá to tam teda jak po náletu, ale jsem si jistá, že v létě to tam bude jak v pohádce. Taťkovi ruce dokážou ze všeho udělat něco úžasnýho. Dneska asi nic významného neplánuju, ikdyž jsem doma sama cca do 21:00. Stáhla jsem si všera film Sirotek. Superovej horor. Určitě se na to mrknětě - doporučuju. Nebudu vám říkat o čem to je, protože pak se nemá cenu na to dívat.

Anný


Sociální sítě

26. january 2012 at 15:11 | Anný Donůtková
Už tenhle článek píšu celý po druhý! Nevím, proč se mi to vždycky neuloží, když dám " uložit do rozepsaných ". Tak moc to naštve!

Konečně se naskytla příležitost, kdy můžu na nijáké Téma týdne pořádně vyjádřit svůj názor a mám o čem psát. Všechny témata, co jsem tu doposud viděla, byly o ničem. Žádný nápady. Myslím, že na téma Sociální sítě má co psát každý.

Co to vlastně je "Sociální síť" ?

Určitý druh webové stránky, založený na osobních profilech a vlastní je tzv. uživatelé. Nejznámější sociální sítí je http://www.facebook.com/ a dneska už jí má založenou snad každý. Může jí užívat kdokoliv. Uživatel si založí profil, kde si může dát svojí hlavní fotku a informace o sobě jako je adresa, tel. číslo, jména členů rodiny a pro některé to hlavní - svoje fotky. Hodně slečen teď využívá to, že fotky může ukázat všem lidem na facebooku. Řeknete si: No a? Ale nemyslím normální fotky, jaké udělá normální člověk, ale fotky třeba jen ve spodním prádle a nebo bez kalhot. No fájn, někdo se třeba, jako já, nestydí a slečny hodně těší, když jim někdo říká, jak sou krásný, jak by s nima chtěli všichni kluci mrdat a tak dále, jenže.. ty holky sou tak pitomí! Kdokoliv si ty fotky může uložit a využít je, jak se mu zlíbí. Myslim, že takovýhle holky nemaji rozum a zvlášť, když ksou to hezký holky. Pak už je jasný, že se s těma fotka něco stane. Objeví se na nijákém porno webu nebo časopice. Znám takovej případ, ale vlastní zkušenosti s tím nemám. Nikdy bych takovéhle fotky na facebook nedala a když už, tak teda zveřejňovat jen lidem, které opravdu znám a vím, kdo to je. Rada? Nikdy nedávejte na facebook svoje lechtivější fotky. Když už se vám chce, tak jen aby to viděli ti, které opravdu znáte. Samozdřejmostí na facebooku je chat, na kterém si můžete psát s každým, koho máte ve svém seznamu přidaných přátel. Na profilu má každý tzv. zeď, kde sdílí nijáké fotky, videa a svoje kecy - statusy. Všechny tyhle informace a fotky může kdokoliv využít, pokud si profil dostatečně nezajistíte například tím, že si nepřidáte do přátel každého uživatele, který vám pošle žádost o přidání mezi přátele. Nepřidaný uživatel nemůže vidět nic jiného, než vaše jméno a hlavní fotku ( když si to tak nastavíte ). Někteří mají na facebooku i 3000 přátel a z toho neznají ani 300 lidí. Úplně bezstarostně si můžete přidat do přátel nijákého pedofila, úchyla a v pohodě si zjistí vaší adresu po pár kliknutích.
Shrnutí: Uzamykejte si profily dostatečně, jestli facebook pravidelně používáte.
To by bylo asi to hlavní k sociálním sítím. Jdeme dál..

http://www.xteen.cz/ na facebooku?

Kdo neví, co je xteen, mrkněte na odkaz v nadpisu, ale myslim, že to ví snad každý. Proč mluvit o tomhle tématu? Hodně lidí si facebook už s xteenem spojuje. Závisláci na xteenu za každou cenu musí vyhrávat všechny duely a násladně být výtěz tzv. Xgirl nebo Xboy a nově i Xgoup. Začali si zakládat různě skupiny na facebooku a tím posílat odkazy pro to, aby měli co nejvíce hlasů ( teď už je to myslím na body - nevím. ) a vyhrávali. Někdo si založil kvůli xteenu zvláštní profil, kde měl jen lidi z xteenu a všem každej den posílal odkaz na duel v kterém byli, aby hlasovali a oni jim to oplatili.
Xteen jsem měla cca před rokem a půl. Byla sem taky taková závislačka. Na facebooku jsem to niják nerozesílala, ale hezky jsem spamovala na xteenu. Vstávala sem kvůli tomu i v 6 ráno, abych si nasháněla hlasy. Teď se tomu musim smát. Byla jsem tupá.

Jak to mám se Sociálními sítěmi já?

Nejsem žádný závislák, že bych si k facebooku sedla hned, jak příjdu ze školy a už abych si psala status a začala všechny online lidi otravovat. Facebook zapínám, když nemám co dělat. Takže večer cca kolem pátý hodiny zapnu kompa a s ním i facebook. Kouknu co je nového a hodím to na lištu. Dál se s facebookem nezahazuju, dokud mi od někoho nezačne blikat zpráva. Hodně lidí se na mě už kvůli tomu, že neodepisuju naštvalo, ale já nejsem taková, že bych u něj opravdu pořád seděla.
Facebook sem si založila, když mi bylo asi 12 let. Netušila sem vůbec kde co je, jak se to s tim dělá a k čemu co slouží. Postupně sem to niják objevovala a postupně mazala svoje facebooky a zase je obnovovala. Teď mám asi třetí za ty 3 roky a tenhle mám už přes půl roku a sem s ním spokojená. Už ho nehodlám niják měnit. Kdyby si mě někdo z blogu chtěl přidat, tak máte v menu odkaz. Než si mě ale přidáte, napište mi kdo ste. Sem líná to psát a pak kliknu jen na ignorovat a je to. Co se týče mých přátel, tak se nedá říct, že bych všechny úplně znala, ale zase tam nemám moc lidí, který neznám vůbec. Jo, někdy se někdo takový naskytne, ale neni jich tam 2500. Přátel mám celkem přes 1000 ( Teď mi budete říkat, jak sem chytrá s přátelama a přitom si sama přidám nijákého úchyla, ale je pravda, že si píšu s docela dost lidma dlouhou dobu, ráda se seznamuju i s novýma lidma. Ať už přes facebook nebo blog. Když se dostyčný ukáže třeba na skypu na webce, myslím, že není problém se sejít a najít si dalšího kamaráda. ) a nemám s tím žádný problém. Někdy se vrhnu na mazání a třeba i 200 lidí smažu, ikdyž je znám, ale mám je tam úpně zbytečně, protože si s nima stejně nikdy nic nenapíšu. Fotek tam mám minimálně, protože nejsem moc milovnice focení, jako sem bývala. Teď se vyfotím jednou do měsíce a nijákou tu fotku tam hodím a sem ráda, že v kompu mám nijáké vzpomínky jak sem třeba v ten den a ten měsíc vypadala. Žádné fotky ve spodním prádle fotit nehodlám a ani sem je nikdy nefotila. Svoje informace, ať už je to bydliště, tel. číslo, tam nemám. Rodiče facebook nemaji a mám tam za rodiče, brášky a ségry pár kamarádu z facebooku.
Twitter nemám, protože mi to příjde jako opravdu to samé, akorát v anglické verzi a ani se v tom já sama nevyznám. Zkoušela sem si ho založit, ale zase sem ho za pár minut smazala.

Klady SS:
- můžete si tam najít nové kamarády
- zabavíte se
- máte přehled o celebritách např. aktuality o Lukáši Adamcovi, když byl v superstár ( někdy je stránka falešná )

Zápory SS:
- kdokoliv může zneužít vaše fotky
- furt se seká
- furt se mění ( chat, zprávy, teď se změnila zeď na historie profilu )
- kdokoliv vás může bezvýznamě nahlásit a následně smazat profil
- přenáší vám do kompu spoustu virů
- po určité době používání - závislost


Ron Pope - A Drop In The Ocean

24. january 2012 at 18:47 | Anný Donůtková |  # staré zápisky - oblíbené písničky

Když sem slyšela tuhle písničku poprví, tak sem se u ní bezvýznamně rozbrečela. Sem citlivka jak blázen, a tohle mě totálně a hned na prvních pár slovíček tohodle úžasnýho textu, odrovnalo. Je pravda, že sem z tý písničky teď úplně vedle a za pár týdnů už si jí třeba ani neposlechnu, ale v tuhle chvíli je moje nejoblíbenější. Ještě před pár měsíci sem měla v mobilu písničky v žánru jako je hardcore, metal, aj. ale teď o tyhle písničky zavadim opravdu jen zřídka. Hlavní roli u mě teď vedou písničky s hodně láskyplným, emocionálním a krásným textem jako je tahle.

Ron Pope je úžasnej zpěvák a má snad všechny písničky dokonalý i bez nejmenších chybiček v textech i podání ( podle mě ). Kdo si tuhle písničku pustí a zamiluje si jí hned jak uslyší prvních pár slovíček, tak se mu budou líbit i všechny ostatní a to bez debat.

Návštěvnost // 06

23. january 2012 at 21:23 | Anný Donůtková |  # staré zápisky - návštěvnost

Návštěvnost za minulý týden / 16. ledna - 22. ledna 2012 / je:

Pondělí: 88
Úterý: 54
Středa: 72
Čtvrtek: 63
Pátek: 48
Sobota: 78
Neděle: 79

Celkem: 489

Pořád to klesá. Mrzí mě to, ale co zmůžu.Návštěvnost // 05

18. january 2012 at 18:40 | Anný Donůtková |  # staré zápisky - návštěvnost

Návštěvnost za minulý týden / 9. ledna - 15. ledna 2012 / je:

Pondělí: 76
Úterý: 74
Středa: 100
Čtvrtek: 71
Pátek: 76
Sobota: 92
Neděle: 97

Celkem: 586


Hot Chelle Rae - Bleed

16. january 2012 at 19:49 | Anný Donůtková |  # staré zápisky - oblíbené písničky

Podle mně je tohleto skvělá kapela a objevila sem jí ve škole v časopisu, kterej máme na angličtinu a každej měsíc v tom překládáme nijákej článek. O týhle skupině tam právě taky byl článek a tak sem si je našla na youtube, protože se mi hlavně líbila jejich fotka a vypadali, že hrajou dobře. Nezklamali. Jejich písničky mě hodně oslovily a nejvíc asi tahle. Ten text je na mě až moc krásnej (viz. celý článek). Na to, že sem na ně přišla dneska, až moc sem sem se do nich 'zažrala'.
O to víc mě štve, že ten článek překládá nijáká jiná káča a né já!
Střední je vybraná - Vyhrála Gastronomie

12. january 2012 at 19:18 | Anný Donůtková
Pojídám tu brambůrky s pizzovou příchutí a přemýšlím celý tenhle týden jen nad jednou věcí - střední. Nic jiného mě tenhle měsíc provázet nebude. Achjo.. už chci, aby byl konec ledna. Příští týden tu asi nebudu vůbec. Ještě uvidim a kdybych se rozhodla pozastavit blog, tak vám to sem v neděli určitě napíšu. Budou se teď psát hodně závěrečný prověrky a pro mě to sou poslední šance si opravit známky a nechat se ještě z pár předmětů vyzkoušet, abych měla na vysvědčení o stupeň lepší známku. Nakonec sem změnila úplně výběr střední. Tohle je moje konečné rozhodnutí, půjdu na gastronomii. Je to 4letý obor s maturitou, 35km od mého bydliště, což mi plně vyhovuje a je to škola v Č. Budějovicích, což je taky bezvadný, protože je to velký město a je tam spousta.. všeho.Je tam New Yorker a spousta jiných značkových obchodů, který tady vůbec nejsou. Bydlim na vesnici a budu skákat radostí, když budu moct bejt ve městě jako sou Budějovice. Třídy jsou tam po 13ti a to je podle mě taky velký plus. Myslim si, že je to rozhodně lepší, než mít třídu třeba ze 30ti lidí. Příští týden je tam DOD (Den otevřených dvěří), taže se tam pojedu s našima mrknout. Sem hrozně zvědavá, jak bude vypadat intr. Snad to nebudou nijáký zavšivený díry =D To bych to tam asi neskousla.
Přejdu teď k tomu, co sem dělala dneska. Ráno sem vstala a mamka mi oznámila, že mě hodí do školy, protože jede s bráchou na injekci. Říkala sem teda: Fájn, do školy to stihnu. Ale jen co sme vyjeli a řekla sem mamkce o peníze, který mi samozdřejmě nechtěla dát, tak sme se začaly hádat. Už mi slíbila nijáký peníze před půl rokem. PŘED PŮL ROKEM! Vsadim se, že vůbec netušíte, co to je půl roku si nekoupit nic novýho na sebe, půl roku si nekoupit nic novýho na obličej, půl roku si nekoupit nic pro SEBE. Myslela sem na to celých 10 minut, než začala první hodina. Měli sme češtinu a hned, když přišla učitelka do třídy, říkala, že si někoho vybere k tabuli, kdo ještě nebyl. Říkala sem si: ,,Klid, já už byla." ... A hned na to: ,,Gerlová k tabuli." Moje příjmení mimochodem. Když sem psala větu, kterou mi diktovala, tak sem jí napsala úplně blbě. Řekla mi, že mám asi něco s ušima, tak sem jí jen řekla nazpět: ,,No, asi mám." Samozdřejmě vůbec nenaučená, takže za 4 a ještě dodala, když mi psala do žákovský známku: ,,Máš podprůměrné znalosti z ČJ." Tim mě úplně dorazila. Tak je pravda, že z češtiny nemám moc dobrý známky, ale taky to neni nehorší! Doufám, že nepotkám stejnou můru na střední. Pak už hodiny jen utíkaly a můj den ve škole končil v 13:25, kdy sem šla domu. Když sem přišla, nikdo doma nebyl, takže si říkám: Super, nikde nikdo. Óčko na plno, zapnout počítač na hoďku a pak šup na dějepis a angličtinu. Udělala sem, co sem měla v plánu a šla se učit. Dějepis píšeme až v pondělí, ale naučit se 10 oboustraně popsaných papírů A5 je fakt na mrtvici. Když přijeli naši domu, mamka byla fájn a domluvily sme se, že mi dá peníze příští týden. Sem tak hrozně naivní, že i věřím, že mi je dá, ale vím, že nedá. Dala sem si teď na chvilku voraz a zašla na blog. Za 10 minutek, až tenhle článek zveřejním, tak se kouknu na angličtinu a půjdu se učit cca do devíti hodin slovíčka.

Ten článek je nijákej dlouhej.. Hehe. Doufám, že nemáte takovej fofr jako já. Docela bych vás litovala, ale sebe nelituju. Potřebuju se trochu probrat, namlátit do hlavy nijáký ty vědomosti a začít s pořádně učit.

Sem machr na "držky" na ledě

9. january 2012 at 18:24 | Anný Donůtková

Konečně tady. Myslela sem, že toho bratra zabiju! Ze školy sem se dneska vrátila ve 4 a seděl na kompu bratr - samozdřejmě. Měl puštěnou televizi, ke který je stejně otočenej zády. Takže sem jí vypla a řekla sem mu, ať vystřelí od počítače a proč má tu televizi zaplou, když na ní stejně nekouká. Na to mi řek, ať si naseru. Otočila sem se, vypla počítač ze zásuvky a šla se učit. Lepší konverzace mezi mnou a bratrem ani neexistujou. Nakonec mě sem pustil, když naši přijeli domu.
Místo tělocviku ve škole, sme šli dneska bruslit. Mám od února minulého roku nové brusle. Kupovali sme je na konci zimi, když na ně byla sleva, takže sem je dneska poprví vyzkoušela. Jezdí teda suprově, ale to co mě na bruslých nejvíc štvě sou ty pošahaný zoubky! Zakopla sem o ně a když sem to chtěla vyrovnat, tak sem mávala rukama a nakonec sem skončila na prdeli a všechny vlasy v xichtu. Holky okolo mě se začaly smát. Menší trapas, ale.. zvedla sem se a sama sem se tomu smála. No, každej někdy prostě sletí. Pak byla odpoledka a šla sem se kouknout do města. Narazila sem na úplně suprový kalhoty, který sem si teda neskusila, ale zejtra se na to vrhnu a pokusim se z mamky vymámit nijáký peníze. Jinak byl dnešní den docela v "cajku".
Uvažovala sem o těch rubrikách, co sem tu nabízela. Myslim, že ty videa by točený webkou byly dost k ničemu, takže sem přešla k názoru, že.. buď to tu zůstane tak, jak je a videa točit nebudu a nebo si budete muset počkat až na léto, až si koupim zrcadlovku a budu mít pořádnou kvalitu videa. Ta zrcadlovka, co sem si vyhlídla se jmenuje Nikon D3100. Můžete mrknout na google. Nejlevněji sem jí našla za 13 000Kč a nejdráž za 17 999Kč. Budu se snažit najít na netu tu nejlevnější a tudíž jí mít co nejdřív. Takže.. viděla bych to asi tak, že ty rubriky budou až v létě a sem tam bych kdyžtak natočila něco tou webkou. Jen nijákou maličkost. Teď mě nenapadá co, ale něco se najde.

Doufám, že ste dneska měli lepší den než já. Dávejte pozor, až budete bruslit, aby se vám nestalo to, co mě. Docela ten zadek bolel.


Kdo mě to naučí?

7. january 2012 at 21:22 | Anný Donůtková

Koukám na blog a už se mi zase ten dessign nelíbí. To je hrůza. Potřebuju se tu grafiku nijákou konečně naučit, abych si sama dělala dessigny jak je mi libo. Kdyby náhodou někdo měl zájem o mojí výuku a trochu mě naučil začátky, tak se prosím hlaste tady http://www.formspring.me/annydonutkova :P
Brzo ráno sme jeli na chalupu jako každou sobotu. Nezařila sem už dluhou dobu, že bych přes víkend nejela na chalupu. Jak já tam nejezdila ráda. Teď už je to ale docela lepší. Jak sme koupili tu malou kozičku Elišku, tak se mazlim alespoň s ní a máme tam i malý koťata, takže.. jediný co mě na tý chalupě láká je asi tohle. Po obědě, kdy sme měli plněný knedlíky [ byly vynikající! ] tak sem usla jak zabitá a spala až do čtyř, kdy mě vzbudila mamka, že jedeme domu. Jak mátoha sem vstala a odjeli sme domu. Koukám z okýnka a všude tolik sněhu! Ráno, když sme odjížděli, tak nikde nebylo nic a k večeru tolik sněhu. Taťka jel tak pomelu, že sme přijeli domu až za hodinu místo půl hodiny, kdy je to takovej obvyklej čas jízdy z chalupy. Doma sem si hezky sedla ke kompu a do teď seděla tady. Niják si říkám, že bych asi měla ty moje články do deníčku psát menší. Nebudu se vám tady vypisovat co sem dělala celej den, dokud to nebude nic zajímovýho. Stejně.. koho by bavilo číst nijákej pitomej článek o chalupě?

Spíš sem přemýšlela o tom, že bych mohla založit nové rubriky. My outfits, dělat recenze na kosmetiku, dělat líčení a nebo třeba natáčet tutoriály na nijáké účesy. Možná sem tam i nijáká videoodpověď. Ještě sem neviděla žádnou scene holku, co by tohleto dělala. Holky, co jdou podle nejnovějších trendů mě berou za jinou, takže kdybych byla jiná.. třeba by vás to mohlo zaujmout. Ty články.. né, že by mě nebavily psát, ale vim, že vás to nebaví číst. Mě by to osobně taky nebavilo :P

Chtěli byste tu teda ty nové rubriky? .. Založila bych je někdy cca za měsíc.