December 2011

I ate something bad. / Snědla jsem něco špatného.

28. december 2011 at 12:26 | Anný Donůtková
Hezké (po)poledne,

můj počítač mě zase obelhal a tak sem byla nucena si vzít noťas. Je hezký, že ho mám. Když se mi komp zmrvý, tak ho můžu chňapnout. Je čertvě odvirvovanej, ale má celou ruplou obrazovku a tak toho neni moc vidět, tudíž zachvilku budu zase nasraná, že to nejde. Sem ráda, že vidim slova, když mi někdo něco píše a se stránkou jezdim sem tam jak blbec, když čtu něco delšího, abych to vůbec viděla. Neni to klasika velkej notas, ale takkvej ten menší. Nedaji se do něj dávat DVD a to je asi jediná nevýhoda s tim, že se mi u něho furt mění velikost písma. Počítač už se mi pravidelně začíná vypínat po dvou hodinách a já vůbec nevim, co s tim. Sama bych si ho přeinstalovala, ale udělat z něj mrzáka, aby nešel vůbec, se mi fakt nechce.
Tenhle týden pro mě bude pěkný peklo a sem si jistá, že na blog budu mít málo času. Nechci říkat proč, ale nemá to nic společnýho se školou a ani nikam nejedu. Je mi trochu blbě, ale to s tim taky nemá nic společnýho. Rodinné finanční problémy. Asi takhle bych to nazvala. Snad budu mít tu možnost přidat aspoň něco. A nebo víte co . . . něco přesnastavim :)) Příští týden bych se mrkla hned po škole do knihovny a když bych nemohla doma na kompa, tak bych alespoň něco sesmolila tam. Nemám zaracha a ani sem nic neprovedla. Net nám normálně jde.. jen.. táta zase pění a zabil by mě, kdyby mě u něj viděl a to do slova. Někdy vám můžu napsat článek o jeho nervnosti. Nevim, jestli by vás to moc zaujmulo, ale někdo by se možná pobavil a nebo naopak politoval. Říká nám s bráchou a i mamce, že sme hrozně debilní, nic neumíme, máma je . . . to rači nebudu ani říkat, co na ní řve. K doktorce jít nechce. Říká, že je prej v pohodě. Haha.
Dneska si asi odpoledne trochu prospim, protože sem vůbec nespala. Jednak tomu napomoh taťka, kterej na mamku řval do půlnoci. Zase se hádali. Že je to baví. No a další důvod, proč sem nespala byl ten, že sem blila jak Alík. Asi sem něco špatnýho snědla. Pozvracela sem si celej koberec v pokoji. Chudák. Ale stejně má už odsloužíno. Sou na něm docela hezky černý fleky od barvy na vlasy =D Jo, sem takovej trotl, že sem si barvila vlasy v pokojíku, ale to už je rok zpět.

P.S.: Koukala sem se na ty vaše komentáře, když sem psala o pozastavení. Nic pozastavovat nehodlám, ale ty dny, co teď prožívám, mě k tomu doslova nutí.

Dnešní otázka pro vás:
Jak se k vám chovaji rodiče? Říkaji vám třeba 'zlato' nebo hodně zdrobněle?
Návštěvnost // 03

27. december 2011 at 15:06 | Anný Donůtková |  # staré zápisky - návštěvnost

Návštěvnost za minulý týden / 19. prosince - 25. prosince 2011 / je:

Pondělí: 43
Úterý: 46
Středa: 57
Čtvrtek: 54
Pátek: 56
Sobota: 43
Neděle: 66

Celkem: 365

Pitbull - Give Me Everything ft. Ne-Yo, Afrojack, Nayer

27. december 2011 at 14:11 | Anný Donůtková |  # staré zápisky - oblíbené písničky

Říkám to nerada, ale už netušim, jak dlouho budu tohleto snášet. Přemýšlím, že celý blog zastavim, ale nechce se mi. Bude se mi po vás stejskat =P A nevíc . . . nechci ztratit návštěvnost. Ten komp se mi začíná čím dál tim víc s'át. Předevčírem se mi smazalo menu - zase sem ho udělala nový a po 10ti minutách se zase smazalo. Teď je nový a už na něj ani nehrábnu, protože znova ho dělat už bych asi nezvládla. Teď sem dala k jednomu článku písničku a smazal se mi celej text, kterej byl fakt dlouhej a měl to bejt další článek do deníčku! Nebudu to psát znova . . nemám na to už nervy. Včera sem zapla kompa a po asi 15ti minutách se mi sek, takže sem ho zase vypla a ani nešel zapnout. Je to hrozný, když nemáte ani na novej komp a nebo alespoň na přeinstalování. Sme zkrátka chudá rodinka, která si musí vystačit s tim málem co má. Musim to vydržet cca ještě dva měsíce a snad už budu mít ten notas a články budou nijáký pořádný. Teď budou čím dál tim chudší.

Nemám opravdu na nic náladu a tak vám sem hodim písničku, kterou poslouchám už hrozně dlouho a na diskárnách hodně letí. Já to teda nevim na 100%, protože mě ještě nikam moc nepustí a nemám s kym někam jít, ale říkala mi to jedna slečna na faceboku. Takže, Pitbulla zná snad každej i ze starší třídy lidí. Hrajou jí hodně na óčku i na KISS JC [ kdo nezná, tak je to rádio ].
Popravdě jí poslouchám jen kvůli tomu refrénu, ale nevadí. Nejradši mám stejně hardcore a rock. Haha.


Posloucháte nijáký písničky od Pitbulla? Který?
Líbí se vám tahle písnička?
Getting up early is in 9.

26. december 2011 at 22:23 | Anný Donůtková

Asi už bych se měla niják dokopat k tomu, abych sem něco napsala. Takže píšu. Niják si ty moje články čtu a sou úplně beznadějný. Nechápu, jak vás to může bavit číst. Nebo teda alespoň myslim, že něco z toho čtete. Jesli ze mě bude někdy blogerka, tak až budu mít opravdu blog alespoň půl roku. Po dvou měsících je toho ještě napsáno dost málo. Měla bych se do toho niják pořádně zakousnout a psát stručněji a nebo naopak víc popisovat. Nevim. Niják nad tim zapřemýšlím a pak uvidíte.

Včera sem šla spát kolem druhý ráno, protože sem si tu dlouho psala s Honzíkem. [ No a to další se jaksi smazalo. Nevím proč. ]

Christmas Eve was finally nice.

24. december 2011 at 22:24 | Anný Donůtková
Krásný štědrý večer,

dnešní Štědrý den neproběhl vůbec tak, jak sem původně myslela, že proběhne. Hned brzo ráno mě mamka vzbudila, že musíme jet na chalupu a pokrmit tam tu naší zvěř. Brzo u mě znamená kolem devátý. Asi v deset sme vyjeli a já si cestou začala číst úplně úžasnou knížku od Sue Limb. Má ty nejlepší knížky, který dokážu přečíst i za jeden den. Dá se do nich tak začíst, že nejde přestat. Zkuste mrknout do knihovny a na nijákou knížku od ní se zeptat. Co dál . . přijeli sme na chalupu a tam na mě s mými sourozenci čekalo překvapení. Ve 'stáji?' byla přivázaná malá zakrslá holanská kozička. Mečela jak blázen, protože očividně měla hlad, jak se z toho obojku až škrtila. Chudinka malá. Je krásně hnědá a má mini růžky. Je jako štěně, akorát má větší břicho. Naši si myslí, že asi bude mít maličký, ale nikdo nic neví, protože prej bývalí majitel taky nic neví. Blbec. Říkáme jí Eliška, protože se to jméno sestřičkám neskutečně líbí. Netušim proč. Po Ježíšku na chalupě sme se kolem třetí hodiny odebrali domů.
Neměli sme ještě ani nachystanej stromeček a tak sme se do toho hned po příjezdu dali. Nakonec sme zjistili, že nevíme, kam sme dali minulej rok ozdoby. Po půl hodině hlědání sme je nenašli, takže na stromečku máme jen špičku a světýlka. Hehe. I tak se mi ten stromeček líbí. V půl páté šla mamka vykoupat sestřičky a mezi tím sem začala smažit kapříka a vepřové maso. Když sestřičky vyběhli z koupelny, už měli pod stromečkem nadělíno. Měli tam nijákou modelínu, nijáký knížky, oblečení, . . . já i bratr to samé. Nic významného a ani nic z toho, co sem chtěla. Jediné, co se mi opravdu hodně líbí, je řasenka od Rimel Lndon, která prodlužuje řasy. Mmm, jelikož mám strašně krátký řasy, tak sem z ní nadšená. Ovšem mám slíbeno od maminky k Ježíšku nijáké penízky, takže alespoň půlku těch věcí, co chci, si sejně koupím. Po rozbalení dárků sme se odebrali do kuchyně, kde sme si připili a najedli. Trochu naopak, ale ty ségry by to nevydržely. Už se hrozně těšily.
Teď tu sedím v žlutém pyžamu od Ježíčka a koukám na Sám doma o vánocích. Hrozně super komedie. Za půl hodiny by to mělo skončit, tak to dokoukám a půjdu si lehnout.

Doufám, že ste si Vánoce užili a dostali ste to, co ste chtěli! Přeju krásnej zbytek svátků !


Vánočení stromeček pro mě nic neznamená

23. december 2011 at 16:26 | Anný Donůtková


Už tu máme pátek a zítra ty "super" Vánoce. Super dávám do uvozovek, protože u nás super rozhodně nebudou. Rozepisovat se tu o tom niják nebudu, protože k tomu mi poslouží můj deníček pod polštářem v posteli a propiska. Skrátka tyhle Vánoce budeme mít trochu opožděný o pár týdnů. No a co.

Včera sem nebyla ve škole, protože sem neměla nakoupený žádný dárky pro nijáký holky a bez nich se mi tam nechtělo. Tak niják sem na to zapoměla no. Stane se. Dám jim je po novým roce. Měli sme se koukat na Lidice a potom rozdávat ty dárečky. A na konec měl být nijákej koncert nebo co. Jestli byl ten program tak, jak bylo naplánováno nevím. Ještě sem se nikoho na 'fejsu' nebo 'skajpu' nezeptala a ani mě to niják nezajímá. Ty Lidice mám stáhnutý, takže sem na ně do školy nemusela a dárečky dostanu až po novým roce. Koncert mě nezajímá. Takže zbytečný tam chodit :'D Co dál . . hezky sem si celý dopoledne pospala a odpoledne byla tady a přidala sem tu písničku od Darwina. Jako . . moc se vám nelíbí, jak vidim, ale pro mě je naprosto dokonalá. Včera sem na ní narazila a už jí znám nazpamět. Někdy je fakt dobrý mít zaplí to óčko. Narazíte tam na hodně dobrých písniček. A na večer k nám přišla sousedka, ke který vůbec nechodíme a je tady ve vesnici proslavená tím, že furt pije jak tágo a už několikrát rozmlátila svoje auto. Po asi prý 17ti letech k nám přišla, že prej rozmlátila auto a neví, co dělat. Tak šla za tátou, jestli neotravuje a nedá si s ní panáka, kterýho jí ovšem musel nalejt táta. Byla vožralá jak něco. No tyo, já se tu u kompu musela smát. To je případ ta ženská.
Dneska sem docela překvapeně vstala až kolem druhý hodiny a šla spát kolem jedenáctý. Nevím, jestli sem dospávala ten týden, kdy chodím spát v jedenáct a vstávám v půl sedmé, ale asi jo. Není nad pořádný vyspání! Spánek prodlužuje život. Chacha. Teď tu mamka dělá salát a ségry jí do toho šťouraji, takže řve na celej barák, ať si jdou hrát a já se tu jen směju. Docela vtipný, ale pak mě mamka seřve, že sedim u kompu a nehraju si s nima. Stromek budeme asi zdobit dneska večer, ale stejně nevim k čemu. V telce dávaji Macha a Šebestovou ve filmu. Docela dobrá komedie.


Darwin - Svítání

22. december 2011 at 19:27 | Anný Donůtková |  # staré zápisky - oblíbené písničky

Poslechněte si jí sami a pak mi určitě napiště do komentářů, jestli se vám líbí, protože já jí od rána poslouchám pořád dokola a když sem jí poprvé viděla na óčku, tak mi začali týct slzy. Sem hrozná "cíťa", ale tahle písnička je naprosto úžasná a ten kluk má super styl! Nevim, proč ty blbci a blbky píšou ty blbosti do komentářů, že je hnusně oblečenej a namalovanej. Noa?! Vždyť to k němu asi nejspíš patří a když se tak cejtí dobře, tak proč né?! . . . nechápu je.
Den před Vánoci

22. december 2011 at 13:15 | Anný Donůtková

Kvalita je na nic, ale je tam vidět, že je tu dost masivně zasněženo a Vánoce tak nebudou
vůbec bez sněhu, jak sem si myslela. Pohled je z okna naší kuchyně na naší zahradu.


Už aby byl novej rok !

21. december 2011 at 17:07 | Anný Donůtková

S-KORE - Šípková růženka

- Už se tak neskutečně těšim na 31.12. Chci si dát na novej rok tolik předsevzetí. Být víc ke všem hodnější, pořádně se učit, najít si konečně nijáký pořádný kamarádky. Je toho hrozně moc. Ty předsevzetí si hodlám dodržet, ikdybych se měla postavit na hlavu. Netěšim se ani trochu na Vánoce, ale ty se niják přežijou. Na Silvestra budu asi taky doma u kompu, tak se pokusim trefit do času a presně na minutu sem váno na novej rok něco hodit.
- Ráno sem si hezky pobrečela a pohádala s máti hned, jak sem vylezla z postele. Včera sem tu tvrdla dvě hodiny nad překladem do školy a googlem. Nakonec sem to přeložila a nechala si to tu položený u kompu. Jelikož mám dvě malý ségry, který všechno roztahaji, všechno rozbijou, všude dělaji bordel a jen řvou, tak je jasný, že to někam zašantročily a já to prostě ani za boha do teď nenašla. Naštěstí sem za překlad dostala za jedna, protože sem si to pamatovala. Překládala sem z paměti, ikdyž sem hezky blbě koktala.
- Hned na začátku sme měli první hodinu minutu ticha jako asi každá škola v ČR. Pak sme měli nijáký pitomý představení ala koncert místo chemie a zeměpisu, z kterýho sme měli psát, ale díky koncertu sme prošvyhli půlku hodiny, takže sme nepsali. Zahráli nám tam 5 písniček za 35Kč a odešli. Zbytečně vyhozený peníze. Pak sme měli od dvou do čtyř tělák a mě ohnul jeden blbec pálku na benbinton. Naštěstí tomu klukovi ani nic učitel neřek, protože to je největší blbec z naší třídy, kterej dělá jen samí vylomeniny a tohle by mu ještě hezky přidalo na DTU.
- Ve čtyři sem se vydala domu a po cestě mě chytla taková vánice, že sem musela jít celej kilometr a půl s otočenou hlavuj jak blbec. Začalo neskutečně foukat a chumelit. Nesnášim tohle počasí. Doma na mě čekala celá moje potrhlá rodinka a bylo všechno fájn. Odpoledne sem se nepohádala ani s bráchou a ani s mamkou. Divim se docela, ale sem fakt ráda.
- Včera dávali v Soukromých dramatech nijákou rodinu, který má jít dům do exekuce. Ta pani tam říkala, že nemaji dárky, cukroví, výzdobu - nic. A já si jen tak v duchu říkala, že sme na tom asi tak stejně. Nemáme žádný cukrový, výzrobu, dárky, protože na to prostě peníze nejsou, ale do exekuce nám dům teda nejde. Naštěstí.


Návštěvnost // 02

19. december 2011 at 20:13 | Anný Donůtková |  # staré zápisky - návštěvnost

Návštěvnost za minulý týden / 12. prosince - 18. prosince 2011 / je:

Pondělí: 48
Úterý: 41
Středa: 40
Čtvrtek: 36
Pátek: 43
Sobota: 43
Neděle: 56

Celkem: 307